| Művész: | VARGA Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Kundermann Jenő |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 317 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24067 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Kundermann Jenő |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 317 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 98 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24067 |
| Gyűjtő: | PL |