| Művész: | VARGA Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Pallay László |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 74 mm |
| Szélesség: | 96 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [a pécsi Minaret] |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24048 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VARGA Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Pallay László |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 74 mm |
| Szélesség: | 96 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [a pécsi Minaret] |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 24048 |
| Gyűjtő: | PL |