| Művész: | VÁCI András |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Supka Magdolna |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1972] |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1472 Dózsa 1972 |
| Leltári szám: | 13818 |
| ID (link): | 24004 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÁCI András |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Supka Magdolna |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1972] |
| Magasság: | 137 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1472 Dózsa 1972 |
| Leltári szám: | 13818 |
| ID (link): | 24004 |
| Gyűjtő: | PL |