| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex musicis Ex libris Szászné Mara |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | talán 1996-os |
| Leltári szám: | 28016 |
| ID (link): | 23531 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex musicis Ex libris Szászné Mara |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | talán 1996-os |
| Leltári szám: | 28016 |
| ID (link): | 23531 |
| Gyűjtő: | PL |