| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Bauer |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 236 |
| Év: | 1929 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | 110 |
| Leltári szám: | 41395 |
| ID (link): | 2346 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARANGHY Jenő |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Bauer |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 236 |
| Év: | 1929 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | 110 |
| Leltári szám: | 41395 |
| ID (link): | 2346 |
| Gyűjtő: | PL |