| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Kelemen Béla ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1978] |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lomtalanítás |
| Leltári szám: | 11812 |
| ID (link): | 23421 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Kelemen Béla ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1978] |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 41 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lomtalanítás |
| Leltári szám: | 11812 |
| ID (link): | 23421 |
| Gyűjtő: | PL |