| Művész: | SOMOGYI Győző |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Kundermann Jenő |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Sz. Egyed templom, Bártfa |
| Leltári szám: | 26343 |
| ID (link): | 23106 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SOMOGYI Győző |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Kundermann Jenő |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 120 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Sz. Egyed templom, Bártfa |
| Leltári szám: | 26343 |
| ID (link): | 23106 |
| Gyűjtő: | PL |