| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Stephani Tóthpál |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 23096 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Stephani Tóthpál |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 23096 |
| Gyűjtő: | PL |