| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Tósokberénd |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 23070 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X6 |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Tósokberénd |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 23070 |
| Gyűjtő: | PL |