| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Könyvtár Tapolca |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1986 ápr 1 10 éve város [Tapolca] |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 23063 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Könyvtár Tapolca |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1986 ápr 1 10 éve város [Tapolca] |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 23063 |
| Gyűjtő: | PL |