| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Mayer József |
| Technika: | X3 |
| Év: | 2003 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 31658 |
| ID (link): | 23041 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓLYOM Sándor |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Mayer József |
| Technika: | X3 |
| Év: | 2003 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 31658 |
| ID (link): | 23041 |
| Gyűjtő: | PL |