| Művész: | SÁROS András |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Gombos László |
| Technika: | |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | vagy SÁROS I. |
| Leltári szám: | 1872 |
| ID (link): | 22921 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÁROS András |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Gombos László |
| Technika: | |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | vagy SÁROS I. |
| Leltári szám: | 1872 |
| ID (link): | 22921 |
| Gyűjtő: | PL |