| Művész: | NÉMETH Nándor |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Skornyák Ferencék könyvtárából |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 239 |
| Év: | -1945 |
| Magasság: | 96 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | BVSC |
| Leltári szám: | 25787 |
| ID (link): | 2269 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NÉMETH Nándor |
| Ország: | HUN (USA) |
| Név vagy felirat: | Skornyák Ferencék könyvtárából |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | op. 239 |
| Év: | -1945 |
| Magasság: | 96 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | BVSC |
| Leltári szám: | 25787 |
| ID (link): | 2269 |
| Gyűjtő: | PL |