| Művész: | PINTÉR István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szomolányi András |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1963 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 2337 |
| ID (link): | 22105 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PINTÉR István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Szomolányi András |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1963 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 2337 |
| ID (link): | 22105 |
| Gyűjtő: | PL |