| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1975 BUÉK Jászberényi Városi Könyvtár |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4590 |
| ID (link): | 22059 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1975 BUÉK Jászberényi Városi Könyvtár |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4590 |
| ID (link): | 22059 |
| Gyűjtő: | PL |