| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dalmay Árpád |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 94 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 114 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21984 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dalmay Árpád |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 94 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 114 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21984 |
| Gyűjtő: | PL |