| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Arató Antal könyve |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 91 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21975 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Arató Antal könyve |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 91 |
| Év: | 1989 |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 31 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21975 |
| Gyűjtő: | PL |