| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Arató Antal |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 180 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21973 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Arató Antal |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 180 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21973 |
| Gyűjtő: | PL |