| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Arató Antal exlibris |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 131 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6282 |
| ID (link): | 21971 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Arató Antal exlibris |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 131 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 6282 |
| ID (link): | 21971 |
| Gyűjtő: | PL |