| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (szakállas férfi) |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21962 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (szakállas férfi) |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21962 |
| Gyűjtő: | PL |