| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (madarász) |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4588 |
| ID (link): | 21950 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (madarász) |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4588 |
| ID (link): | 21950 |
| Gyűjtő: | PL |