| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (Győr, templom 2.) |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 71 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21924 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PEREI Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | (Győr, templom 2.) |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 71 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21924 |
| Gyűjtő: | PL |