| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Paulovics László |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 42 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 4811 |
| ID (link): | 21894 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Paulovics László |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 42 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 4811 |
| ID (link): | 21894 |
| Gyűjtő: | PL |