| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Kántor Lajos könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 7028 |
| ID (link): | 21889 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Kántor Lajos könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 7028 |
| ID (link): | 21889 |
| Gyűjtő: | PL |