| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Dr. Demeter Jenő könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Madách Imre Mózes |
| Leltári szám: | 14101 |
| ID (link): | 21878 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Dr. Demeter Jenő könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Madách Imre Mózes |
| Leltári szám: | 14101 |
| ID (link): | 21878 |
| Gyűjtő: | PL |