| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4786 |
| ID (link): | 21877 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PAULOVICS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4786 |
| ID (link): | 21877 |
| Gyűjtő: | PL |