| Művész: | PATAKI (POCZOK) József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 10299 |
| ID (link): | 21860 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PATAKI (POCZOK) József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 89 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 10299 |
| ID (link): | 21860 |
| Gyűjtő: | PL |