| Művész: | PÁSZTOR Csaba |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Soós Imre |
| Technika: | |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | vagy 1987 |
| Leltári szám: | 20623 |
| ID (link): | 21856 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PÁSZTOR Csaba |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Soós Imre |
| Technika: | |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | vagy 1987 |
| Leltári szám: | 20623 |
| ID (link): | 21856 |
| Gyűjtő: | PL |