| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Szűcs Dezső |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21749 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Szűcs Dezső |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21749 |
| Gyűjtő: | PL |