| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1971.XII.10 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21747 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 93 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 1971.XII.10 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21747 |
| Gyűjtő: | PL |