| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy Csaba |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13304 |
| ID (link): | 21745 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy Csaba |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1971 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13304 |
| ID (link): | 21745 |
| Gyűjtő: | PL |