| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Klemensa Raczaka |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 21532 |
| ID (link): | 21743 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Klemensa Raczaka |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 61 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 21532 |
| ID (link): | 21743 |
| Gyűjtő: | PL |