| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Gabika könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 48 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13303 |
| ID (link): | 21739 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Gabika könyve |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 48 mm |
| Szélesség: | 36 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13303 |
| ID (link): | 21739 |
| Gyűjtő: | PL |