| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Børge Elwi Carlson svéd |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Halsinbørg |
| Leltári szám: | 13305 |
| ID (link): | 21734 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Børge Elwi Carlson svéd |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Halsinbørg |
| Leltári szám: | 13305 |
| ID (link): | 21734 |
| Gyűjtő: | PL |