| Művész: | SZOBOSZLAI MATA János |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Mata könyve |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21684 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SZOBOSZLAI MATA János |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Mata könyve |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 52 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21684 |
| Gyűjtő: | PL |