| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Fülep Sándor |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | in memoriam Bartók Béla 1881-1945 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21477 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Fülep Sándor |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 115 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | in memoriam Bartók Béla 1881-1945 |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21477 |
| Gyűjtő: | PL |