| Művész: | MEDVÉNÉ MAKKAI Piroska |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Simon István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 16450 |
| ID (link): | 21466 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MEDVÉNÉ MAKKAI Piroska |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Simon István |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 16450 |
| ID (link): | 21466 |
| Gyűjtő: | PL |