| Művész: | MEDVÉNÉ MAKKAI Piroska |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Virágh Zoltán könyve |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 80 év |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21438 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MEDVÉNÉ MAKKAI Piroska |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Dr. Virágh Zoltán könyve |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 80 év |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21438 |
| Gyűjtő: | PL |