| Művész: | MEDVÉNÉ MAKKAI Piroska |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [szálló alak, hullámok, vihar] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 105 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21411 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MEDVÉNÉ MAKKAI Piroska |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [szálló alak, hullámok, vihar] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 105 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21411 |
| Gyűjtő: | PL |