| Művész: | MEDGYESY Miklós |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Rozner Erzsébet ex librise |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21405 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MEDGYESY Miklós |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Rozner Erzsébet ex librise |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21405 |
| Gyűjtő: | PL |