| Művész: | KUSLITS Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [madarak a szökőkútnál, esküvői meghívó borítóján] |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21207 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KUSLITS Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [madarak a szökőkútnál, esküvői meghívó borítóján] |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21207 |
| Gyűjtő: | PL |