| Művész: | KOVÁCS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | el Nagy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 39 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7901 |
| ID (link): | 21191 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOVÁCS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | el Nagy István |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1976 |
| Magasság: | 39 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7901 |
| ID (link): | 21191 |
| Gyűjtő: | PL |