| Művész: | KIRÁLY László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris és közművelődés C. KBK ’73. nov, 21. H. Bezzegh Ernő |
| Technika: | |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21079 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KIRÁLY László |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris és közművelődés C. KBK ’73. nov, 21. H. Bezzegh Ernő |
| Technika: | |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 115 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 21079 |
| Gyűjtő: | PL |