| Művész: | JORGA Ferenc, ifj. |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Mayer József |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | OPR Szászrégen |
| Leltári szám: | 29238 |
| ID (link): | 20415 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | JORGA Ferenc, ifj. |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Mayer József |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 122 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | OPR Szászrégen |
| Leltári szám: | 29238 |
| ID (link): | 20415 |
| Gyűjtő: | PL |