| Művész: | ISTÓKOVITS Kálmán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [emberek Szent István palástja alatt] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20316 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ISTÓKOVITS Kálmán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [emberek Szent István palástja alatt] |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 78 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20316 |
| Gyűjtő: | PL |