| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Weltner Béla |
| Technika: | X2 |
| Év: | 2012 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Visegrádi vár és nagymarosi templomtorony |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20311 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Weltner Béla |
| Technika: | X2 |
| Év: | 2012 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Visegrádi vár és nagymarosi templomtorony |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20311 |
| Gyűjtő: | PL |