| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Szabó Gábor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 294 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | kiskunhalasi ref. templom |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20303 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Szabó Gábor |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 294 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | kiskunhalasi ref. templom |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20303 |
| Gyűjtő: | PL |