| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 270 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | esztergomi bazilika |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20268 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 270 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | esztergomi bazilika |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20268 |
| Gyűjtő: | PL |