| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Baksa József |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 50 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20206 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Baksa József |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 50 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 47 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20206 |
| Gyűjtő: | PL |