| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Babka Csilla |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 313 |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20205 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMRE Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dr. Babka Csilla |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 313 |
| Év: | 1993 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 20205 |
| Gyűjtő: | PL |